ŽIVĚ na EquiTV.cz: 25. 9. drezura Zduchovice, všestrannost Přeštěnice
reklama 11C

Úspěšná středa v Miláně: Váňa a Kratochvíl vezou dvě vítězství

 28.10.2020 16:14 | AUTOR

ikonka

Dvě vítězství slavili žokej Jan Kratochvíl a trenér Josef Váňa mladší na středečních dostizích v Miláně. V barvách stáje Scuderia Aichner SRL se prosadili čtyřletí Pour Vous Et Nous a No Pasaran. Ani jeden nemusel výrazněji bojovat.

reklama 12C

Bělouš Pour Vout Et Nous, který v červnu při debutu v českém tréninku jistě ovládl Criterium di Primavera (Gd3) a před měsícem doběhl druhý v Graded 2, neměl ve steeplechase Premio Spegasso (3600 m, 23 100 m) rovnocenného soupeře a v závěru odskočil druhému Dorian Tango o 14 délek.

Druhý český úspěch se zrodil o půlhodiny později v proutěných překážkách Premio Ettore Tagliabue (3600 m, 23 100 m), kde dominoval jistě o 2 délky valach No Pasaran.

Ilustrační foto: Marcela KozováK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE