Poslouchejte každý den naše EquiRadio.cz
reklama 11D

reklama

Tretera s Gangsterem opět nepřemoženi. Vyhráli ČSP v Zduchovicích

 01.08.2021 18:10 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Vítězem Velké ceny Zduchovic, která je součástí Českého skokového poháru, se stal Vladimír Tretera s Gangsterem. Ve finále byl jedním ze dvou účastníků, kteří neinkasovali žádný trestný bod, ale druhý Jiří Tměj s Crosbym byl o sedm sekund pomalejší.

reklama 12D

 
Jeden trestný bod za čas v základní části Velké ceny Zduchovic musel mrzet Alžbětu Vojtkovou, která sedlala Catara. Finálová nula v kombinaci s časem 48,95 by jí vynesla druhé místo, takto skončila až za Jiřím Tmějem s Crosbym DK, jemuž časomíra ukázala hodnotu 49,17.
 
Jednoznačně nejlepší výkon ze všech předvedl Vladimír Tretera s Gangsterem v/h Noddevelt, a to už v základním kole. Do finále nastupoval jako finišman a nic nenechal náhodě. Cílem projel v čase 42,15 sekundy a o vítězi bylo rozhodnuto. 
 
Foto: ČSP, poskytl Aleš Suchánek


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace