Živě na EquiTV.cz: 8.10. derby Gabrielka, 9.10. skoky Chuchle, Olomouc
reklama 11A

Tomáš Kuchár parkurovým mistrem SR. O půl bodu před Andrejem Hollým

 14.09.2021 16:54 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V Šamoríně se během uplynulého víkendu uskutečnilo mistrovství Slovenské republiky v parkurovém skákání. Prvenství vybojoval Tomáš Kuchár s v sedle Leonarda van de Leeuwer, který tříkolovou soutěž dokončil s pouhými dvěma trestnými body.

reklama 12C

 
Jen s půlbodovou ztrátou skončil v mistrovské soutěži kategorie A Andrej Hollý na Chellano Lady. Zatímco vítěz Tomáš Kuchár inkasoval po jednom bodu v prvním a v druhém kole, Andrej Hollý zapisoval 2,5 bodů hned v úvodu a poté již pokračoval bez penalizace.
 
Podobně na tom byl i Radovan Šillo, jenž sedlal Leonarda Van´t Heike. Ten však zaznamenal v prvním kole 6,5 bodů a ty pro něj znamenaly ve finále bronz. Bez medaile zůstala dvojice Igor Šulek a Wavo Aramis. Celkových 12 trestních bodů pro ni znamenala čtvrtý řádek výsledkové listiny.
 
Mezi ženami získala titul Dominika Gaálová v sedle koně Senjor Catello. Z týmů nenašli přemožitele zástupci Západoslovenské oblasti – Radovan Šillo, Katarína Brhlová, Natálie Veršovská a Bronislav Chudyba. 
 
Foto: Lucia Grancová


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE