NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

Tečku za CSI Olomouc udělala Small Tour. Její finále vyhrál Skutecký

 20.06.2021 19:51 | AUTOR: Josef Malinovský |
FOTOGALERIE

ikonka

Poslední, v pořadí již čtyřiadvacátou, soutěží CSI v Olomouci bylo finále Small Tour, ve kterém odstartovalo přes sedmdesát dvojic. Dlouho vedl po bezchybné jízdě v čase 26,04 Marek Klus, v samém závěru jej však předjel Viktor Skutecký.

reklama 12C

 
Marek Klus v sedle Jarsica Van Het Hagenhof se již připravoval na to, že bude právě on vítězem finále Small Tour, které kolem půl osmé večer zakončilo pětidenní program CSI v Olomouci. 
 
Jenže nakonec jej předjel další český reprezentant Viktor Skutecký v sedle Jolly Jokera. Jemu časomíra ukázala hodnotu 25,53, tedy é více jak půl sekundy méně než v případě dosavadního lídra soutěže.
 
Jedenáct setin ztrácel na Marka Kluse třetí umístěný Andrej Hollý ze Slovenska, který sedlal Chellano Lady. S Dorothy VPH skončil stejný jezdec pátý za rakouskou dvojicí Sarah Omari a Quinn Van de Heffinck. 
 
Foto: Kateřina Návojová
 
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace