EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11B

reklama

Salar Island stihl ve sněhové vánici čtvrté místo v Deauville

 08.01.2022 20:42 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

Prvním svěřencem Václava Luky mladšího, který v sezoně 2022 získal dotované umístění ve Francii, se v sobotu večer stal Salar Island. Pětiletý hřebec v barvách Václava Luky staršího finišoval čtvrtý v těsném doběhu prodejní classe 3 v Deauville.

reklama 12D

Před startem Prix de Crennes (1500 m, 19 000 eur) se v Deauville spustil déšť v kombinaci s hustým sněžením. Druhý z loňské Českomoravské ceny zahájil na chvostu pole a v cílové rovině mu Maxime Guyon chvíli hledal prostor k útoku. V závěrečné stovce se pak zapojil do boje o nejvyšší příčky a skončil čtvrtý se ztrátou 3/4 délky na vítěze.

Zbylá trojice bošovických koní, kteří se v pátek a sobotu představili v Deauville, skončila mezi poraženými. Besiberri doběhla osmá v classe 3 na 1900 metrů, Muguruza devátá na 1500 metrů a Mowaeva proběhl cílem pátečního quinté+ Prix du Volcan (classe 2, 1300 m, 50 000 eur) na dvanáctém místě.

Foto: France GalopSledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace