ŽIVĚ dostihy, working equitation, klusáci, chladnokrevníci, paravoltiž
reklama 11D

Rychlá kola z Kladrub na Equitaně. Bylo to pěkné, líčí Jiří Nesvačil

 12.04.2022 16:20 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Starokladrubští koně z Národního hřebčína patřili mezi výrazně hvězdy letošního veletrhu a show Equitana v německém Essenu. Účinkovali i v Hop Top Show, jež nesla podtitul Rhapsody. Podrobnosti prozradil ve vysílání EquiRadia Jiří Nesvačil junior.

reklama 12C

 
Jiří Nesvačil junior se šestispřežím běloušů a Petr Novák se šestispřežím vraníků spolu s německým kolegou Ludwigem Weinmayrem vystupovali po tři večery v hlavním večerním programu Hop Top Show v rámci Světového jezdeckého veletrhu a výstavy koní Equitana v německém Essenu. 
 
„Přichystali jsme si vystoupení označované jako rychlá kola. Nejnáročnější částí choreografie bylo, když se všechna tři čtyřspřeží musela vedle sebe vměstnat na jeden kruh,“ prozradil v rozhovoru pro EquiRadio Jiří Nesvačil junior během úterní cesty domů zpět do Kladrub nad Labem, kde se již příští týden uskuteční mezinárodní vozatajské závody.
 
Foto: poskytl Jiří Nesvačil junior


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D




Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE