EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11D

reklama

Nový výsledkový software pro ČJF. Hubertus míří na české závody

 29.12.2021 20:35 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Česká jezdecká federace informovala prostřednictvím svých internetových stránek, že nově spolupracuje se společností LiveJumping. Ta poskytne pro potřeby ČJF výsledkový software Hubertus. Smlouvu podepsal 29. prosince Radek Rouč.

reklama 12B
 
Prezident České jezdecké federace Radek Rouč podepsal na konci roku smlouvu se společností LiveJumping o pořízení výsledkového softwaru Hubertus. Dle vyjádření zástupců ČJF je pořízení tohoto softwaru z velké části spolufinancováno z dotačního programu NSA.
 
„Hubertus je intuitivní a všestranný systém pro kompletní servis závodů jak pro malá jezdecká centra, tak pro firmy, které poskytují profesionální služby pro takové akce, v disciplínách skoky, drezura, všestrannost a spřežení. Je vhodný jak pro velké mezinárodní akce, tak pro malé amatérské soutěže,“ informovali zástupci ČJF.
 
Program poskytuje startovní listiny a živé výsledky, všechny potřebné soupisky a tisky, nástroje pro organizátora, rozhodčí i stavitele. „Nabízí možnost bezpapírového řešení pro zadávání známek rozhodčích v reálném čase. Je plně kompatibilní s časomírami ALGE, Tag Heuer, SECTRO, MicroGate a další. Má vestavěný přenos dat v reálném čase pro televizní a internetové vysílání a zobrazovací modul pro LED tabule,“ upřesňuje výhody softwaru Česká jezdecká federace, jenž je v současné době využíván v Lotyšsku, Litvě, Polsku, Slovensku a Ukrajině.
 
Zdroj: ČJF
Ilustrační foto: Kateřina Návojová


Sledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace