Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11B

reklama

Nieslanikovi vstoupili do italského dění: Comming Pulse druhá v Římě

 15.10.2021 19:00 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

Dvouletá ryzka Comming Pulse v pátek doběhla druhá v dostihu nezvítězivších v Římě. Klisna stáje MUDr. Evy Nieslanikové ztrácela pod Milanem Zatloukalem v 1200 metrů dlouhém Premio Carmen The Best tři délky na domácí vítězku Reginu di Roma.

reklama 12C

Pro Comming Pulse to byl čtvrtý letošní start. Debutovala srpnovým šestým místem v Karlových Varech, poté doběhla druhá v Mostě za pozdější jedničkovou vítězkou Porcinellou. Svou příslušnost k ročníkové špičce potvrdila čtvrtou příčkou v Ceně zimní královny.

Šampionská centrála Tušimice byla na pátečních dostizích v Římě zastoupena ještě v condizionatě Premio Aringo na 1200 metrů. Lepším z dvojice svěřenců Miroslava Nieslanika byl pátý Maonoamano, Donn Clifs následoval na sedmém místě.

V německém Iffezheimu obstaral českou účast na zahajovacím dni říjnového mítinku čtyřletý Planteur's Whiskey, který pod svou stálou jezdkyní Michaelou Musialovou potvrdil výbornou letošní formu a finišoval o krk druhý ve dvojkovém handicapu Horst Kühl Memorial (1400 m, 10 000 eur).

Foto: Pavla PechmanováK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace