Živě na EquiTV.cz: 8.10. derby Gabrielka, 9.10. skoky Chuchle, Olomouc
reklama 11C

Najmanová, Kovářová a Písařík přidali další tři vítězství ze Šamorína

 17.09.2022 20:25 | AUTOR: Denisa Vegrichtová

ikonka

Úspěšný víkend pro české jezdce v Šamoríně pokračoval i v sobotu 17. září. Vítězství zapsali Albert Písařík, Sofie Najmanová a Natálie Kovářová. Dařilo se i ostatním českým jezdcům, když zaznamenali dalších osm umístění do desátého místa.

reklama 12C

 

Sofie Najmanová zažívá úspěšný víkend nejen s mladými koňmi. V sobotu zvítězila v soutěži pro mladé jezdce, která se jela jako dvoufázové skákání na výšce 140 centimetrů. První místo vybojovala s koněm Jayden, sedlala však i Nativia van het Leliehof, se kterým po jedné chybě v druhé fázi uzavřela elitní desítku. Mezi mladými jezdci se dařilo i Sáře Finsterle s Levisem, která po čistém parkuru obsadila čtvrté místo. Nechybovala ani Laura Najmanová s Fhorlou a Mariana Michlíčková s Daltonem de Tiji. Tyto jezdkyně obsadily sedmou a osmou příčku.

Českou hymnu zajistila i Natálie Kovářová, která v soutěži pro šestileté koně v sedle Call Me Jabri zajela bezchybně a rychle parkur na výšce 130 centimetrů. O třetí vítězství se v sobotu zasloužil Albert Písařík, který s Conadou ovládl dětskou Grand Prix. Tuto soutěž dokončili pouze dva jezdci.

Psali jsme: Sofie Najmanová: V samý rok jsem startovala na MČR pony i v gymnastice

 

Finále Bronze Tour vyšla hned třem českým jezdcům. Soutěž se jela na výšce překážek 135 centimetrů s klasickým rozeskakováním. S tím si dobře poradil Aleš Opatrný s Dialektrem, který obsadil třetí místo. Sedmou příčku vybojovala Natálie Kovářová s klisnou Chloe a desátá skončila Emma Augier De Moussac s Bellis Gisa Z. Všichni tito jezdci nechybovali ani v základním parkuru ani v rozeskakování.

Úspěšného zástupce měla Česká republika i mezi sedmiletými koňmi, kde parkur 135 centimetrů vysoký bezchybně překonal Jiří Hruška v sedle Phenixe van de Noordheuvel a obsadil třetí místo.

 

Kompletní výsledky naleznete POD TÍMTO ODKAZEM

Foto: poskytla Sofie NajmanováSledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE