EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11C

reklama

Michaele Kodadové skončil mandát členky VV. Agendu převzal prezident

 16.12.2021 17:49 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Ve středu 15. prosince skončil Michaela Kodadové mandát členky Výkonného výboru České jezdecké federace, která na svou funkci viceprezidentky pro sport rezignovala krátce po celostátní konferenci ČJF. Uvolnila tak tuto pozici pro Olgu Plachou.

reklama 12C
 
Česká jezdecká federace informovala o tom, že ke dni 15. prosince 2021 skončil mandát člena VV ČJF a viceprezidentky pro sport Michaely Kodadové, která na svou funkci rezignovala. 
 
Stalo se tak na základě přání nového prezidenta ČJF Radka Rouče, který si po svém zvolení při říjnové konferenci v Nymburce vybral na zmíněnou pozici dosavadní prezidentku ČJF Olgu Plachou. Jelikož však jí však donedávna běžel její prezidentský mandát, konference zvolila Michaelu Kodadovou. 
 

Psali jsme: Účast ve VV ČJF je pro mě výzva na dva měsíce, říká Michaela Kodadová

 
Dovolení nového člena Výkonného výboru ČJF musí provést Rada ČJF. Od čtvrtka tak dočasně přešla kompletní agenda viceprezidenta pro sport na prezidenta Radka Rouče. Veškeré dotazy a podněty týkající se zmíněné agendy mají proto být směrovány na jeho osobu prostřednictvím kontaktního e-mailu: prezident@cjf.cz.
 
Zdroj: ČJF
Foto: Josef Malinovský


Sledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace