Ať už jste na cestách, doma, nebo na koni, poslouchejte nové EquiRadio
reklama 11A

reklama

Mezi sedmiletými koňmi se v Olomouci při CSIYH radoval Shane Dwan

 16.06.2021 15:47 | AUTOR: Kateřina Návojová |
FOTOGALERIE

ikonka

Přes dvacet sedmiletých koní se sešlo na startu soutěž CSIYH. Čekal na ně parkur se stejným kurzem jako v případě šestileté kategorie, pouze o pět centimetrů vyšší. Dobré výkony předvedli Poláci, na vítězství však dosáhl Shane Dwan z Irska.

reklama 12A

 
Nejúspěšnější ekipou na dekorování úvodní soutěže CSIYH v Olomouci pro sedmileté koně byli Poláci, kteří obsadili tři ze šesti dekorovaných pozic. 
 
Dlouho se zdálo, že uslyšíme při dekorování právě polskou hymnu. Nakonec až v samotném závěru soutěže rozhodl o svém vítězství irský reprezentant Shane Dwan. S klisnou Havalla totiž dokončil druhou fázi v čase 25,97 vteřiny a s náskokem 20 setin sekundy zvítězil. 
 
Polská ekipa se však radovala z ostatních dvou pozic v elitní trojici. Druhé místo získala Malgorzata Koszucka s Juventusem, která měla na třetího umístěného náskok pouhé tři setiny. S tak malým časovým rozdílem se musel nakonec se třetí příčkou spokojit Grzegorz Nowak s valachem Laos KG. 
 
Dekorování bylo tentokrát bez českých dvojic. Nejlepší české umístění zaznamenala na osmém místě Kristýna Koutná, která s valachem DC dokončila druhou fázi v čase 28,64. 
 
Kompletní výsledky a další informace najdete na adrese www.csiolomouc.cz. Po celých pět dnů je možné sledovat on-line přenos prostřednictvím www.equitv.cz, CMH.tv, i-vysílání České televize a stránek pořadatele.
 
Foto: Kateřina Návojová
 

 K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace