Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11C

reklama

Grigri de Langray má hattrick, Verner vede rovinový šampionát

 10.10.2020 16:50 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

Čtyřletý valach Grigri de Langray v sedle s Vendulou Korečkovou ovládl stylem start - cíl Podzimní cenu Charvát Group (II, 2000 m). Hnědák stáje Přikryl s.r.o. v Mostě završil letošní hattrick. Druhá doběhla Boruvka před Storm de Nuit.

reklama 12D

Svěřenec Filipa Neuberga vstupoval do letošní sezony jistým vítězstvím ve IV. kategorii na zahajovacím mítinku sezony v Mostě. Po červnovém třetím místě v Drážďanech přidal začátkem září další úspěch start - cíl v Chuchle Areně Praha. V sobotu startoval teprve pošesté a ani tentokrát nemusel bojovat.

Korečková byla jedním ze tří jezdců, kterým se podařilo v rámci sobotního odpoledne v Hipodromu Most získat double. Kromě hlavního dostihu vyhrála ještě trojkovou Cenu Jockey Clubu ČR s tříletou Kathy Ames.

Úspěšný den měl také žokej Jan Verner. Po triumfech s dvouletou debutantkou Jean Blue a s Reine D'Argent převzal vedení v Lázně Poděbrady Cupu, šampionátu rovinových jezdců. Celkem letos na českém území vyhrál 17 dostihů, o dva více než Tomáš Lukášek.

Třetím z jedců dne byla amatérska Sabina Mokrošová. Kromě jistého úspěchu s devítiletou Tanitschkou slavila ještě velmi lehké vítězství na čtyřleté Montalie de Cerisy v dostihu na 3000 metrů.

Foto: Bohumil Křižan, Jockey Club ČRK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace