reklama 11D

reklama

Eternity přišla v Hannoveru o blacktype v posledním cvalovém skoku

 20.09.2020 16:28 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

Dvojnásobná klasická vítězka Eternity v neděli sahala v Hannoveru po statusu blacktype koně. Ryzka stáje Lokotrans doběhla pod Martinem Laubem těsně čtvrtá v listed Grosser Preis der Burckhardt Metall Glas GmbH na 1600 metrů.

reklama 12A

Svěřenkyně Luboše Urbánka se při svém debutu na blacktype scéně prezentovala již tradičně ofenzivní taktikou, s níž slavila úspěchy v Jarní ceně klisen i slovenské Velké jarní ceně. Od startu se pohybovala na špici po boku spolufavoritky Leopoldiny a do cílové roviny točila na druhém místě ve vnější stopě.

Vedoucí klisna ježděná Andraschem Starkem se nadechla k lehkému vítězství, ale Eternity dlouho držela druhou příčku. Až v závěrečných metrech se před ni dostaly u bariéry jdoucí Lips Eagle a Nona, které českou zástupkyni v posledním cvalovém skoku připravily o blacktype umístění. Ze čtvrtého místa ztrácela Eternity zhruba 2 1/2 délky na vítěznou Leopoldinu a krk na třetí Nonu.K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace