Sledujte ŽIVĚ na EquiTV: 6. - 9. 5. CSIO3* Praha, 9. 5. dostihy Most
reklama 11D

reklama

Equitana Martinice chystá sezonu 2021: Šest mítinků, jedna novinka

 16.12.2020 12:00 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Zástupci Resortu Equitana v Martinicích u Březnice představili termínovou listinu jezdeckých závodů pro sezonu 2021. Novinkou bude květnová Grand Prix Martinice, která má ambice se zařadit mezi další TOP parkurové mítinky v České republice.

reklama 12C
 
Martinický kalendář jezdeckých závodů bude v roce 2021 opět velmi bohatý. Sezonu otevře koncem dubna Jarní cena Martinic. 
 
Konec května se na Equitaně ponese v duchu novinky, a to Grand prix Martinic. „Tento mítink by měl nabídnout další díl TOP sportovní podívané v České republice,“ uvádí zástupci Resortu Equitana Martinice. 
 
V tradičním termínu na konci června se martinické brány otevřou všem příznivcům Memoriálu Jana Papouška, který přináší nejen skvělý sport, ale i pořádnou dávku emocí a vzpomínek. Během prázdnin si Martinice naplno užijí jezdci na pony v rámci Pony days. 
 
Dalším z vrcholů martinické sezony bude finále Českého skokového poháru. To bude doprovázeno výjimečnou, opravdu slavnostní atmosférou, jelikož bude uzavírat dvacátý ročník této domácí parkurové extraligy. Tím ovšem sezona v Martinicích ještě končit nebude. 
 
O úplný závěr se postarají Czech Riders Games, při nichž opět proběhne dekorování nejlepších v rámci žebříčku Jezdec Šampion Equitana Martinice 2021. „Čeká nás sezona nabitá skvělými sportovními výkony a dramatickou podívanou. Doufejme, že již nebude tak významně poznamenána koronavirem Covid-19, jako ta letošní,“ dodávají martiničtí zástupci ve svém newsletteru. 
 
 
Termínová listina závodů 2021 v Martinicích
22. – 25. 04. 2021 
Jarní cena Martinic
27. – 30. 05. 2021 
Grand Prix Martinice
24. – 27. 06. 2021 
Memoriál Jana Papouška
05. (06.) – 07. 07. 2021 
Pony days
22. – 26. 09. 2021 
Český skokový pohár – FINÁLE
01. – 03. 10. 2021 
Czech Riders Games
 
Ilustrační foto Kateřina Návojová


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace