reklama 11B

reklama

Dostihová sezona v Pardubicích skončila, závěrečný mítink byl zrušen

 13.10.2020 16:15 | AUTOR

ikonka

Dostihový spolek zrušil závěrečný mítink, který se měl uskutečnit 24. října. Pořadatel pardubických dostihů o tom informoval v úterní tiskové zprávě. Poslední akcí roku tak byla 130. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou.

reklama 12B
Důvodem předčasného ukončení pardubické sezony je současná situace v České republice. "Sezona 2020 byla krátká, ale prožívali jsme ji velmi intenzivně. Vstupovali jsme do ní se šestitýdenním zpožděním a čtyři kvalifikace na Velkou pardubickou jsme museli zvládnout během dvou prázdninových měsíců. Epidemiologická situace se vyvíjela různými směry a jsme velmi rádi, že se nám podařilo i přes různá opatření uspořádat 130. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou a dotáhnout tak náročný seriál do konce," řekl ředitel Dostihového spolku a.s. Jaroslav Müller.
 
"Aktuální opatření nám už neumožňují uspořádat další mítink plánovaný na 24. října. Přistoupili jsme tedy k rozhodnutí tento poslední dostihový den zrušit. Děkujeme všem, kteří s námi letošní rok prožívali, za podporu. Těšíme se na sezonu 2021 a věříme, že se příští rok budeme moct vrátit k tradičnímu režimu."
 
Ze stejných důvodů se nebudou konat ani závody Pardubické všestrannosti 31. října a 1. listopadu 2020.
 
 
Zdroj: tisková informace Dostihového spolku
 
Ilustrační foto: Petr Šedivý / Dostihový spolek


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace