Živě na EquiTV.cz: 8.10. derby Gabrielka, 9.10. skoky Chuchle, Olomouc
reklama 11A

Do třetice německá hymna v Olomouci. Čtvrteční EY Cup ovládl Jüngel

 17.06.2021 20:13 | AUTOR: Kateřina Návojová

ikonka

Hned třikrát bylo možné slyšet během čtvrtečního dne v olomouckém areálu německou hymnu. Třetím Němcem, který během druhého závodního dne CSI2*-W Olomouc dokázal zvítězit, byl Marvin Jüngel. V EY Cupu pro jezdce do 25 let sedlal klisnu Jolie Lafee.

reklama 12C

 
O závěr čtvrtečního dne CSI2*-W Olomouc 2021 se postarala soutěž European Youngster Cup s výškou překážek 135/140 centimetrů. Přístupná byla všem jezdcům do 25 let. 
 
Ve dvoufázovém skákání se nejlépe představil německý zástupce Marvin Jüngel, která se v sedle klisny Jolie Lafee dostal do cíle druhé fáze v čase 29,04 vteřiny. O více jak vteřinu pomalejší byla belgická dvojice Thibaut Bollen a Dalida. 
 
Elitní trio uzavřel ruský zástupce Egor Shschibrik s valachem Crack Boom Des Anges. Jejich čas byl 30,93 sekund. Na dekorování jsme měli také jedno české zastoupení, a to zásluhou Františka Stružinského. S Bobem Saint Clair si s časem 31,66 vteřiny zajistil čtvrté místo. 
 
Kompletní výsledky a další informace najdete na adrese www.csiolomouc.cz. Po celých pět dnů je možné sledovat on-line přenos prostřednictvím www.equitv.cz, CMH.tv, i-vysílání České televize a stránek pořadatele.
 
Foto: Kateřina Návojová
 
 
 
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE