EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11A

reklama

Comblot prolomil smůlu, Luka slaví první letošní úspěch ve Francii

 29.08.2020 15:10 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

Šestiletý Comblot si v sobotu pod jezdkyní Marií Velon připsal lehký úspěch v handicapu classe 3 na 1900 metrů v Deauville. Pro hnědáka z tréninku Václava Luky, který se tento měsíc vrátil na dráhu po delší pauze, to bylo první vítězství v kariéře.

reklama 12C
Český zástupce odskakoval do Prix du Thenney (1900 m, 19 000 eur) jako outsider 27:1. Větší část dostihu absolvoval schovaný hluboko v poli soupeřů. 800 metrů před cílem si začala jezdkyně pomalu lepšit pozici a v cílové rovině se pokusila o průnik dopředu. Když se jí zavřel prostor k útoku, na krátký okamžik to vypadalo, že se Comblot dopředu neprotáhne.
 
Na distanci se však přece jen otevřela mezera, Velon pohotově valacha vytáhla do vnější stopy a vyhrála jistě o dvě délky. Pro trenéra Václava Luku mladšího to znamená první francouzské vítězství v letošní sezoně.


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace