reklama 11C

reklama

Comblot má stále rezervy, podruhé během měsíce zvítězil ve Francii

 26.09.2020 20:42 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

Měsíc po svém vítězství v Deauville přidal šestiletý valach Comblot ze stáje Leram další úspěch ve Francii. V sedle s jezdkyní Marií Velon v sobotu jistě o 1 délku opanoval dostih classe 3 na 1800 metrů na umělé dráze v Lyonu La Soie.

reklama 12C

Svěřenec Václava Luky mladšího ukázal už na konci srpna dobrou formu a naznačil možné rezervy. Tento dojem beze zbytku potvrdil v sobotním Prix de Chazey-sur-Ain (1800 m, 15 000 eur), kde se dlouho pohyboval kolem sedmé příčky a v cílové rovině znovu přišel s velkým závěrem ve vnější stopě. Druhý Bob The King z německého tréninku Miroslava Rulce na něj ztrácel jednu délku.

Jak uvedl oficiální profil Luka Racing na Facebooku a Instagramu, Comblotův sobotní úspěch byl 26. francouzským a celkově jubilejním padesátým vítězstvím stáje Leram. Pro samotného Luku to byl třetí letošní triumf na francouzské půdě.K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace