reklama 11D

reklama

České derby bude omezeno na 1000 diváků. Vstupenky lze koupit předem

 27.08.2020 16:08 | AUTOR: Martin Cáp |
NEPŘEHLÉDNĚTE
AKTUALIZOVÁNO

ikonka

100. České derby bude mít v neděli 6. září omezenou diváckou kapacitu na 1000 osob, informovala Chuchle Arena Praha ve čtvrtek na svých facebookových a internetových stránkách. Pořadatel proto doporučuje zakoupit si vstupenky již v předprodeji.

reklama 12B

K omezení divácké kapacity je nutné přistoupit na základě nových opatření vlády, platných od začátku září. Na pokladně areálu budou v den konání dostihů prodávány vstupenky pouze do vyčerpání kapacity.

Jistotu vstupu na dostihy lze proto získat pouze zakoupením vstupenek předem v prodejních sítích GoOut a Ticketportal, kde bude prodej ukončen ve čtvrtek 3. září ve 14:00. "Všem majitelům takto zakoupených vstupenek bude vstup do Chuchle Areny Praha umožněn, rovněž tak i držitelům již zakoupených sezónních vstupenek (permanentek) a legitimací ZTP," uvedla Chuchle Arena Praha.

Na dostihový den 6. září neplatí volný vstup držitelům ročního kupónu MHD, nahraném na kartě Lítačka. Další informace lze najít na webu Chuchle Areny Praha.

 
Ilustrační foto: Pavla Pechmanová


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace