ŽIVĚ na EquiTV: 30. 10. volnost Svržno, dostihy Most, klusáci Chuchle
reklama 11D

reklama

CCI Strzegom: Březina je i po parkuru šestnáctý, Kamírová nově také

 21.08.2021 18:10 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V sobotu pokračovaly mezinárodní závody ve všestrannosti v polské Strzegomi parkurovou částí. Ve čtyřhvězdové soutěži je i po druhé zkoušce šestnáctý Pavel Březina s Cona Ciou, který k 35,1 bodům přidal dalších 6,4 za chybu a čas.

reklama 12D
 
V kategorii CCI2* si ve Strzegomi pohoršila Barbora Kamírová s Contha Balou. Ačkoliv byla po drezuře na slibné osmé příčce s 32,6 body, další penalizace za chybu a lehké překročení času jí odsunula až na 16. řádek průběžné výsledkové listiny. Ve stejné soutěži si naopak polepšil Martin Maivald s Longital Polt. Po drezuře byl až třicátý šestý, díky čistému parkuru je však nyní osmnáctý. 
 
Lehké zlepšení zaznamenala i Adéla Císařová v soutěži CCI3*. V sedle Chesterstona byla po drezuře s 38,5 body sedmadvacátá. I když ve skokové zkoušce dvakrát chybovala, polepšila si o dvě příčky na 25. místo před nedělním krosem. 
 
 

Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM

 

Ilustrační foto: Daniel Tarka


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace