reklama 11D

Živě: Soustředění s Wimem Schröderem. Sledujte nedělní závěr na EquiTV

 12.01.2022 09:00 | AUTOR: Josef Malinovský |
ŽIVĚ

ikonka

V lednu a v únoru 2022 dorazí na dva tréninkové cykly v Chuchle Areně Praha známý nizozemský jezdec Wim Schröder. Závěr toho prvního můžete v neděli 16. ledna od 8:00 sledovat živě nejen osobně, ale také prostřednictvím internetové televize EquiTV.

reklama 12D
 
Wim Schröder do Chuchle Areny dorazí v prvních dvou měsících roku 2022 na dvě soustředění, nejprve od 14. do 16. ledna a poté ještě 4. až 6. února. V neděli 16. ledna vám internetová televize EquiTV.cz nabídne od 8:00 hodin živý přenos závěrečné části prvního turnusu.
 

ŽIVÝ PŘENOS NAJDETE ZDE (KLIKNĚTE)

 
Soustředění je především určeno pro děti, juniory a mladé jezdce zařazené v reprezentaci pro rok 2022. Volná místa pak doplňují jezdci s požadovanou výkonností v jednotlivých kategoriích (děti L, junioři S a mladí jezdci ST). 
 
Cílem je drezurní, gymnastická a skoková příprava jezdců a koní na sezonu 2022. Práce na zdokonalení sedu a důraz na správné působení a vedení koní po parkuru. Zařazení cviků na lepší prostupnost a uvolnění koní a celkové upevnění sedu tak, aby jezdci správně překonávali samostatné překážky, distance a kompletní kurz parkuru v rovnováze a v pravidelném tempu.
 
Foto: poskytla Markéta Šveňková, Chuchle Arena Praha


Sledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE