reklama 11B

ŽIVĚ: Finále Kritéria mladých koní 2020 v Písku sledujte na EquiTV.cz

 06.09.2020 05:45 | AUTOR |
ŽIVĚ

ikonka

EquiTV.cz pro ve spolupráci s ASCHK ČR připravila on-line přenos z letošního finále Kritérií mladých koní, které proběhne v areálu Zemského hřebčince Písek, a to ve dnech 5. a 6. září. Sledovat jej můžete v sobotu i v neděli od 8:00 hodin.

reklama 12B

První den jsou naplánovaná první kola soutěží pro čtyř až šestileté koně. Diváci uvidí také mj. přehlídku tříletých klisen. Sobotní program finálového mítinku Kritéria mladých koní v Písku uzavře cca od 19:00 hodin skok ve volnosti tříletých klisen. V neděli kromě druhých kol KMK proběhne přehlídka klisen s hříbaty, resp. předvedení deseti finálových hříbat. 
 
Veškeré informace o aktuálním programu a účastnících najdete na internetových stránkách www.aschk.cz. Podrobnosti o sportovních soutěžích jsou POD TÍMTO ODKAZEM
 

 

Sobotní přenos z finále Kritéria mladých koní 2020 v Písku

 


Nedělní přenos z finále Kritéria mladých koní 2020 v Písku

 K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE