reklama 11C


Smrtelné zranění poníka poznamenalo průběh MČR ve Zduchovicích

 25.08.2019 18:35 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Chyba na parkuru, která se ve stovkách případů obejde bez zranění, měla v neděli 25. srpna při mistrovství ČR dětí na pony tragické následky. Hned první startující dvojice v úvodní skokové soutěži měla na jedné překážek pád, který poník nepřežil.

reklama 12D
 
Jak informovala promptně na svých internetových stránkách Česká jezdecká federace společně s pořadatelem JO La Boheme Zduchovice, při mistrovství České republiky pony ve Zduchovicích došlo v neděli 25. srpna k úmrtí koně v průběhu skokové soutěže. 
 
Dvojice Tereza Korábová s osmnáctiletým valachem Ťukem zaznamenala kolizi na jedné z překážek, která měla za následek pád obou dvou. Jezdkyně vyvázla bez následků, avšak poník si s největší pravděpodobností zlomil vaz a na místě fatálnímu zranění podlehl. 
 
Mistrovský závod vysílala živě internetová televize EquiTV.cz. Její zástupci se rozhodli s ohledem na jezdkyni a její rodinu ihned po přenosu automaticky uložený záznam z webu odstranit. V následujících dnech bude publikován video záznam bez úvodní části soutěže, během níž se vše odehrálo.


reklama 13C

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

• 23. 2. od 9.45 hod.: výběr plemenných hřebců v Písku – ASCHK

 

Další plánované přenosy na EquiTV.cz:

• 29. 2. od 9.45 hod.: Zimní jezdecký pohár ČJF spřežení v Brně

• 8. 3. od 8.00 hod.: Zimní jezdecký pohár ČJF skoky v Královicích

 

• Nalaďte si jezdecké rádio! Podcasty EquiTV poslouchejte na www.equiradio.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace