Rozálie Sovová mistryní ČR ve skocích dětí. V neděli čtyři bezchybní

Napínavé finále mělo mistrovství České republiky dětí v parkurovém skákání 2019. Po nedělním třetím kole zůstaly čtyři dvojice bez trestných bodů, a tak se o medaile rozeskakovaly. Všechny si však udržely bezchybné konto až do konce, rozhodl tak čas.
18.08.2019 11:38  |  Autor: Josef Malinovský  |  Rubrika: Sport  |
FOTOGALERIE
| FANCLUB

Nejrychlejší ze čtyř bezchybných byla v rozeskakování mistrovství České republiky v parkurovém skákání dětí Rozálie Sovová s Ellou 1. Její čas byl 27,73 sekundy, zatímco druhý umístěný Viktor Skutecký s Jolly Jokerem 1 byl o tři desetiny vteřiny pomalejší. Necelou sekundu pak ztrácela na Skuteckého bronzová Emma Sophia Španko s klisnou Elis 4.

Poslední rozeskakující se byla Karolína Dvořáková s Chakitem, na níž tak zbyla nevděčná čtvrtá pozice. Kompletní výsledky najdete na www.zavody-zduchovice.cz. Nedělní program vysílá živě internetová televize EquiTV.cz na adrese www.equitv.cz.