ŽIVĚ: 26. a 27.6. CDI Brno, 27.6. dostihy Chuchle, skoky MJP Martinice
reklama 11C

reklama

Odešel velký odborník, chovatel koní, osobnost. Zemřel Zdeněk Müller

 06.06.2021 10:05 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Svět jezdectví a chovu koní obletěla velmi smutná zpráva. V neděli 6. června zemřel po těžké nemoci předseda Svazu chovatelů slovenského teplokrevníka, odborník a velká osobnost Ing. Zdeněk Müller. Nejen chovatelům bude velmi chybět.

reklama 12A

 

V neděli 6. června zemřel po vážné nemoci Ing. Zdeněk Müller. Do posledních chvíle působil jako předseda Svazu chovatelů slovenského teplokrevníka, byl zakladatelem reprodukčního centra ERC v Mněticích a v oblasti chovu koní odvedl za celý život mnoho neocenitelné práce. Jeho osobnost a odbornost bude všem velmi chybět. Poslední rozloučení proběhne pouze v úzkém kruhu rodiny.
 
Foto: Jan Kameník


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace