Mistrovství ČR v parkurovém skákání 2019 zahájilo na kolbišti v Martinicích první kolo kategorie jezdců U25, které se jelo zároveň jako otevřená soutěž stupně ST*. Deset dvojic překonalo parkur bez penalizace. Nejrychlejší byla Linda Portychová.