ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11B

reklama

Jezdecký Silvestr, jaký jste ještě nezažili. Talkshow s dotazy na tělo

 31.12.2020 00:00 | AUTOR: Josef Malinovský |
PODCAST

ikonka

Letošní Silvestr 2020 je asi pro mnohé z nás jiný, než jsme v minulosti byli zvyklí. A tak jsme si řekli, že se vám ho pokusíme zpříjemnit silvestrovským Podcastem EquiTV. Tím vás budou provázet – Josef Malinovský, Ludvík Jandourek a Aleš Suchánek.

reklama 12B

SILVESTROVSKÝ PODCAST EQUITV POSLOUCHEJTE ZDE (KLIKNĚTE)

 
Tento Podcast EquiTV bude opravdu velmi netradiční. Přestože ho pro vás předtáčíme o den dříve, tedy 30. prosince, tak to bude v podstatě jedna velká improvizace, neboť v tuto chvíli sami nevíme, kdo všechno bude našim hostem, ani jak dlouho se vás budeme snažit udržet na příjmu. Každopádně doufáme, že to s námi vydržíte až do konce. 
 

Podcasty EquiTV můžete poslouchat zdarma on-line na webu, nebo si je můžete stahovat přímo do svého počítače, tabletu či mobilu s aktivovaným premium programem, který stojí pouhých 365 korun na rok. Poslechnout si je tak můžete kdykoliv a kdekoliv, i když zrovna nejste v dosahu internetového připojení.

 

Všechny již publikované podcasty najdete pod snadno zapamatovatelnými internetovými adresami: www.jezdeckeradio.cz nebo www.equiradio.cz.K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace