reklama 11A

reklama

Equiservis rozdává kupu dárků až do Vánoc. Losuje se každé pondělí

 03.11.2020 18:29 | AUTOR

ikonka

/PR článek/ Doba Vánoc se blíží a každý řeší dárky pro své nejbližší. Společnost Equiservis si připravila tento rok pro své zákazníky soutěž, ve které každý týden rozdává 20 hodnotných dárků. Losuje se vždy v pondělí ze všech nákupů minulého týdne.

reklama 12A

 
V rámci vánoční soutěže společnosti Equiservis můžete vyhrát oblečení z aktuální kolekce Pikeur, třmeny Freejump či Flex-On, uzdečku a další výrobky Schockemoehle, pytle krmení Energys, podsedlové dečky Back On Track, boty Ariat, kamaše Lorenzini, rajtky Cassini, bezpečnostní helmu Horze, termodeky HKM a mnoho dalších krásných cen. Celkem rozdají až do Vánoc 140 dárků.
 

A co pro možnost hrát v soutěži musíte udělat?

Jednoduše nakoupit – a to buď na e-shopu nebo v kamenných prodejnách. Za každých utracených 2.500 Kč získáváte účast  ve slosování o dárky. Losuje se vždy v pondělí ze všech nákupů minulého týdne.
 
2.500 Kč nákup = 1x účast ve slosování
5.000 Kč nákup = 2x účast ve slosování
 
Čím více utratíte, tím více šancí máte na výhru. Podrobná pravidla a více informací najdete na stránkách Equiservis POD TÍMTO ODKAZEM
 
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace