reklama 11C

Dění v týdnu: Nesvačilové v Cáchách. Dál běží maraton Global Champions

 29.06.2022 14:30 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

První červencový víkend bude opět nabitý atraktivními závody. V Cáchách probíhá festival, jehož se zúčastní bratři Jiří a Radek Nesvačilovi. V Monaku pokračuje maraton Global Champions. Těšit se můžeme na první mistrovství ČR.

reklama 12D

 

Už od 24. června probíhá v Cáchách tradiční světoznámý jezdecký festival, při němž se v několika disciplínách představí světová špička. První červencový víkend bude patřit mimo jiné CAIO, do kterého nastoupí také čeští vozatajové Radek Nesvačil a Jiří Nesvačil mladší.
 
Do St. Margarethen na CDIYH se s mladým drezurním koněm chystá Michal Košťál a parkurová jezdkyně Kateřina Bubáková startuje na CSI v Knokke. Sestry Charlotte a Emma de Moussac se představí na CSI v Deurne. České barvy nebudou chybět při Global Champions. Další kolo se pojede v Monte Carlu, je to už sedmý mítink v řadě od poloviny května. V týmu Prague Lions nebude chybět Anna Kellnerová. Sára Víngralková pak pojede soutěže pro jednotlivce. V CSI2* budou v rámci mítinku v Monaku závodit Kristina a Anna Marie Vítek.
 
Plný je také domácí kalendář závodů. Od 1. do 3. července se bude skákat ve Zduchovicích. A víkendové dny budou patřit parkurům také v Zemském hřebčinci v Písku. Do Přeštěnice zamíří jezdci všestrannosti. Nejprve tam proběhnou řadové národní závody a od 3. července odstartuje mistrovství České republiky pro děti, juniory a jezdce na pony. Celkem proběhne v Česku na dvacet akcí. 
 
Ilustrační foto: Maria Grassia / LGCT


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.cz, internetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13A

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE