reklama 11D

reklama

Cenu města Olomouce 2019 vyhrál Vladimír Tretera. Aberl byl rychlejší

 26.05.2019 19:58 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Sedm dvojic postoupilo v neděli 26. května do rozeskakování parkurové Ceny města Olomouce. Z vítězství se radoval Vladimír Tretera na Gangsterovi V/H Noddevelt, který byl jedním ze tří bezchybných jezdců i v rozeskakování.

reklama 12A

 
Ze sedmi postupujících do rozeskakování Ceny města Olomouce dokázali čistý výkon zopakovat jen tři. Tomáše Aberleho s Athenou 1 chyba v závěrečné části soutěže musela mrzet nejvíce, neboť se tím připravil o prvenství. Jeho čas 29,70 sekundy byl totiž ze všech nejrychlejší.
 
Nulu si udržel Ján Cigán mladší s Djerbou, ale i Marek Hentšel v sedle Trenda Densendam Z. Oba nakonec překonal úplně poslední startující Vladimír Tretera s Gangsterem V/H Noddevelt. V jeho případě se časomíra zastavila na hodnotě 30,18, což bylo téměř o sekundu dříve než v případě Marka Hentšela. Ján Cigan ze Slovenska měl navrch ještě o více jak dvě vteřiny. 
 
Pěkné výkony předváděla v Olomouci také Tina Šalková. Ta byla mezi dekorovanými s oběma svými svěřenci – Digerem a Dartaňanem 1. Skončila s nimi na pátém a šestém místě poté, co v rozeskakování vždy jednou chybovala. Poslední účastnicí rozeskakování byla Slovenka Táňa Hatalová s Eldoradem, jež zaznamenala v závěru dvě shození.
 
Pokud jste neměli možnost sledovat živé vysílání EquiTV.cz, můžete se těšit již brzy na nezkrácený videozáznam nebo televizní zpravodajský souhrn.reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace