Sledujte živě na EquiTV.cz: 27. 11. Zimní jezdecký pohár v Královicích
reklama 11D

reklama

Tituly z mistrovství ČR spřežení 2017 jsou rozdány

 17.09.2017 17:09 | AUTOR

Česká jezdecká federace má nové mistry České republiky ve spřežení za rok 2017. Stali se jimi Jaroslav Juráň jun. (A4), Josef Drábek (A2), Jaroslav Petřek (A1) a Michal Kořínek (A2P). Všichni čtyři ve svých kategoriích vedli již po sobotním maratonu…

reklama 12C

 
Pouze dva z nich ovšem vyhráli i třetí část mistrovské soutěže. Jaroslav Juráň junior si sice připsal 3 trestné body za jeden shozený míček na parkuru, ale jednu chybu udělal i Jiří Nesvačil senior. Ten nakonec skončil druhý před Jaroslavem Jandlem. 
 
Juráň vyhrál všechny tři dílčí části závodu, stejně jako v kategorii dvojspřeží pony Michal Kořínek. Ten se navíc blýskl čistým parkurem. Stříbro vybojoval Erik Zuvač, třetí skončil Tomáš Jelínek a až čtvrtá Monika Pospíšilová, které nevyšel sobotní maraton. V drezuře a parkuru přitom byla druhý nejlepší.
 
Mezi singly Jaroslav Petřek vyhrál drezuru i maraton, v parkuru byl druhý za Jiřím Konířem. Ten byl druhý v maratonu, ale kvůli nevydařené drezuře se musel spokojit s první nemedailovou pozici. Z bronzové medaile se radoval Libor Kurka, ze stříbra Jan Exnar.
 
Ve dvojspřeží nechybělo mnoho, aby Josef Drábek v úplném závěru ztratil vedení. Vyhrál v pátek i v sobotu, ale na parkuru chyboval, a ještě lehce překročil čas. Druhý Václav Coufalík i díky nejlepší jízdě mezi kužely stáhl ztrátu na půl bodu. Třetím medailistou je Josef Hrouda. 
 
Kompletní výsledky najdete v příslušném záznamu závodů – viz odkaz níže…


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace