Sobotní GP při CDI-W opět v Amsterdamu pro Werth

Německá reprezentantka Isabell Werth nenašla přemožitele ani v sobotní soutěži Světového poháru. Dne 27. ledna se v nizozemském Amsterdamu závodilo při CDI-W v úloze Grand Prix, kde opět suverénně zvítězila úspěšná německá dvojice…
27.01.2018 22:09  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Isabel Werth sedlala v této drezurní zkoušce klisnu Weihegolf Old a od rozhodčích dosáhla na vysoké hodnocení v podobě 88,540 %. To jí zajistilo nakonec náskok téměř sedmi procent na zbytek soupeřů. Pro druhé místo si dojel domácí zástupce Edward Gal. Ten obdržel za svoji jízdu s koněm Glock´s Zonik N.O.P. celkem 81,860 %.

Třetí pozice pak opět připadla německé dvojici. Tentokrát se jednalo o Jessicu von Bredow-Werndl. Tato jezdkyně sedlala v Amsterdamu koně Unee Bb a jen těsně nestačila svým výkonem na Edwarda Gala. Zatímco mezi první a druhou příčkou byl velký procentuální rozdíl, o pořadí na druhém až čtvrtém místě rozhodovaly desetiny bodu. Německá zástupkyně si totiž na své konto připsala 81,195 %.