reklama 11B


Kamil Papoušek vítěz tatínkova devátého Memoriálu

 29.06.2014 20:55 | AUTOR

Skvělou sportovní podívanou nabídl 9. ročník Memoriálu Jana Papouška konaný v neděli 29. června v Martinicích na Příbramsku. Dvoukolovou soutěž T* vyhrál díky jedinému bezchybnému výkonu v 2. kole i rozeskakování Kamil Papoušek s Bel Cantem Hradiště!

reklama 12C

Kamil Papoušek se raduje z vítězství v Memoriálu Jana Papouška. Foto Josef Malinovský
 
 
 
Do rozeskakování postoupila trojice jezdců a koní, kteří dokázali čistý výkon ze základní části zopakovat v druhém kole s 8 překážkami a 10 skoky. Jako první odstartoval Josef Pařenica a Aquito, ale bohužel dvě chyby mu i přes slušný čas nedávaly mnoho šancí na přední umístění. Aleš Opatrný se Zandirem nakonec chyboval jednou, a tak Kamil Papoušek s Bel Cantem Hradiště věděl, že když dokončí opět bez penalizace, vítězství mu již nikdo nevezme. To se také stalo a mohl začít slavit. Jen málokdy se stává, že závodníci mají upřímnou radost z vítězství svého soupeře. Tentokrát tomu tak ovšem bylo a to jen dokreslilo nevšední sportovní zážitek
 
Bratr Kamila Papouška Jiří se tentokrát musel spokojit se čtvrtou příčkou. Tu vybojoval v sedle Lissy poté, co v základním kole jednou chyboval, ale napodruhé již neinkasoval ani jednou. Slušné umístění mu zajistil velmi dobrý čas z úvodní části, který měl na umístění zásadní vliv.
 
Kompletní výsledky najdete v příslušném záznamu závodů – viz odkaz níže. Internetová televize EquiTV.cz připravila videozáznamy nejdůležitějších okamžiků z vrcholného dne těchto čtyřdenních skokových závodů. Najdete je POD TÍMTO ODKAZEM!


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

• 22. 2. od 8.00 hod.: Zimní jezdecký pohár ČJF skoky v Královicích

• 22. 2. od 9.00 hod.: II. předvýběr hřebců pro PK ČT v Písku - 1. část

• 22. 2. od 12.45 hod.: II. předvýběr hřebců pro PK ČT v Písku - 2. část

• 23. 2. od 9.45 hod.: předvýběr plemenných hřebců v Písku – ASCHK

 

Další plánované přenosy na EquiTV.cz:

• 29. 2. od 9.45 hod.: Zimní jezdecký pohár ČJF spřežení v Tlumačově

• 8. 3. od 8.00 hod.: Zimní jezdecký pohár ČJF skoky v Královicích

 

• Nalaďte si jezdecké rádio! Podcasty EquiTV poslouchejte na www.equiradio.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace