U pořadů nasazených do televizního programu postupně doplňujeme odkazy na stránky pořadu s podobnými informacemi o vysílacích časech a následnou možností zhlédnutí pořadu přes internet. Premiéry pořadů jsou zpravidla nasazovány každou středu.
30. 1. Jezdectví: Galavečer České jezdecké federace
27. 2. Dostihy: Galavečer Jockey Clubu České republiky
6. 3. Jezdectví: Global Champions League Dauhá (Katar)
6. 3. Jezdectví: Global Champions Tour Dauhá (Katar)
27. 3. Jezdectví: Jezdecký festival Královice u Slaného
7. 4. Dostihy: Velká dubnová cena, Gomba handicap
10. 4. Jezdectví: Global Champions League Mexico City
17. 4. Jezdectví: Global Champions League Mexico City
17. 4. Jezdectví: Global Champions Tour Mexico City
19. 4. Dostihy: Velikonoční steeplechase - Lysá nad Labem
20. 4. Jezdectví: Global Champions League Miami Beach
21. 4. Jezdectví: Český skokový pohár Velká cena Hořovic (iVysílání ČT)
24. 4. Jezdectví: Global Champions League Miami Beach
24. 4. Jezdectví: Global Champions Tour Miami Beach
24. 4. Jezdectví: Český skokový pohár Velká cena Hořovic
1. 5. Jezdectví: Mezinárodní závody ve skákání CSIOchJY Zduchovice
1. 5. Jezdectví: Mezinárodní závody spřežení CAI Kladruby
4. 5. Jezdectví: Global Champions League Šanghaj
5. 5. Jezdectví Český skokový pohár Velká cena Brna (iVysílání ČT)
8. 5. Jezdectví: Global Champions League Šanghaj
8. 5. Jezdectví: Global Champions Tour Šanghaj
8. 5. Jezdectví: Český skokový pohár Velká cena Brna
8. 5. Jezdectví: Jarní cena Velké Chuchle
11. 5. Dostihy: Memoriál prof. Václava Michala a Memoriál Jaroslava Maška
11. 5. Dostihy: Velká jarní cena
18. 5. Dostihy: Velká cena primátora hl. m. Prahy - Zlatý okruh II.
19. 5. Dostihy: Velká květnová cena
19. 5. Jezdectví: Český skokový pohár Velká cena Ostravy (iVysílání ČT)
22. 5. Jezdectví: Global Champions League Madrid
22. 5. Jezdectví: Global Champions Tour Madrid
25. 5. Dostihy: I. kvalifikace na Velkou pardubickou - Pardubice
22. 5. Jezdectví: Český skokový pohár Velká cena Ostravy
26. 5. Jezdectví: Český skokový pohár Velká cena Prahy (Hradištko) - iVysílání ČT
29. 5. Jezdectví: Český skokový pohár Velká cena Prahy (Hradištko) - záznam
5. 6. Jezdectví: Global Champions League Hamburk
5. 6. Jezdectví: Global Champions Tour Hamburk
5. 6. Jezdectví: Mistrovství ČR a mezinárodní závody ve vytrvalosti CEI Budislavice
9. 6. Jezdectví: Český skokový pohár Velká cena Litomyšle - iVysílání ČT
12. 6. Jezdectví: Global Champions League Cannes
12. 6. Jezdectví: Global Champions Tour Cannes
12. 6. Jezdectví: Český skokový pohár Velká cena Litomyšle - záznam
16. 6. Jezdectví: Global Champions League Stockholm
19. 6. Jezdectví: Global Champions League Stockholm
19. 6. Jezdectví: Global Champions Tour Stockholm
19. 6. Jezdectví: CPI Summer Cup
19. 6. Jezdectví: Mezinárodní závody ve skocích J&T Banka CSI-W Olomouc / on-line přenos na i-Vysílání ČT
20. 6. Jezdectví: Mezinárodní závody ve skocích J&T Banka CSI-W Olomouc / on-line přenos na i-Vysílání ČT
21. 6. Jezdectví: Mezinárodní závody ve skocích J&T Banka CSI-W Olomouc / on-line přenos na i-Vysílání ČT
22. 6. Jezdectví: Mezinárodní závody ve skocích J&T Banka CSI-W Olomouc / on-line přenos na i-Vysílání ČT
23. 6. Jezdectví: Mezinárodní závody ve skocích J&T Banka CSI-W Olomouc - přímý přenos ČT
23. 6. Jezdectví: Mezinárodní závody ve skocích J&T Banka CSI-W Olomouc / on-line přenos na i-Vysílání ČT
22. 6. Dostihy: 99. České derby
22. 6. Dostihy: Velká červnová cena
23. 6. Dostihy: II. kvalifikace na Velkou pardubickou - Pardubice
26. 6. Jezdectví: Global Champions League Cascais, Estoril
26. 6. Jezdectví: Global Champions Tour Cascais, Estoril
26. 6. Jezdectví: Mezinárodní závody v drezuře CDI-W Brno
29. 6. Jezdectví: Global Champions League Monako
30. 6. Jezdectví: Český skokový pohár Zduchovice - iVysílání
3. 7. Jezdectví: Global Champions League Monako
3. 7. Jezdectví: Global Champions Tour Monako
3. 7. Jezdectví: Olympijská kvalifikace v parkurovém skákání Budapešť
3. 7. Jezdectví: Český skokový pohár Velká cena Zduchovice
3. 7. Jezectví: Mezinárdoní závody ve voltiži CVI Frenštát pod Radhoštěm
6. 7. Dostihy: Memoriál Evy Palyzové - Lysá nad Labem
10. 7. Jezdectví: Global Champions League Paříž
10. 7. Jezdectví: Memoriál Jana Papouška Martinice
21. 7. Dostihy: Oaks - Karlovy Vary
21. 7. Dostihy: Letní dostihový den
17. 7. Jezdectví: Global Champions League Chantilly
17. 7. Jezdectví: Český skokový pohár Velká cena Olomouce
17. 7. Jezdectví: Mistrovství ČR v drezuře Královice
24. 7. Jezdectví: Mistrovství ČR v paradrezuře Královice
27. 7. Dostihy: Letní cena Bravantice
31. 7. Jezdectví: Global Champions League Berlín
31. 7. Jezdectví: Mistrovství ČR ve skocích - senioři a ml.jezdci Martinice
4. 8. Dostihy: Cena města Karlovy Vary, Velká cena BBAG - Karlovy Vary
7. 8. Jezdectví: Global Champions League Londýn
7. 8. Jezdectví: Mistrovství ČR ve všestrannosti Borová
7. 8. Jezdectví: Mezinárodní závody spření CAI Nebanice
10. 8. Dostihy: III. kvalifikace na Velkou pardubickou - Pardubice
14. 8. Jezdectví: Global Champions League Valkenswaard
14. 8. Jezdectví: Český skokový pohár Velká cena Opavy
21. 8. Jezdectví: Mistrovství ČR ve skocích - děti a junioři Zduchovice
24. 8. Dostihy: Středoevropská cena Bravantice
28. 8. Jezdectví: Český skokový pohár Noční Velká cena Ptýrova
28. 8. Jezdectví: Finále Zlaté podkovy Humpolec
31. 8. Dostihy: Svatováclavská cena, Velká letní cena, Velká mostecká steeplechase - Most
4. 9. Jezdectví: Mezinárodní závody spřežení CAI Písečné nad Dyjí
4. 9. Jezdectví: Czech Equestrian Masters
4. 9. Jezdectví: Mistrovství ČR pony Zduchovice
7. 9. Dostihy: IV. kvalifikace na Velkou pardubickou - Pardubice
8. 9. Dostihy: České klusácké derby
8. 9. Dostihy: St. Leger
11. 9. Jezdectví: Global Champions League Řím
11. 9. Jezdectví: Český skokový pohár Velká cena Frenštátu
11. 9. Jezdectví: Mistrovství ČR v reiningu Kozlovice
18. 9. Jezdectví: Global Champions League St. Tropez
15. 9. Dostihy: Zlatý pohár EŽ Praha
25. 9. Jezdectví: Global Champions League Montreal
25. 9. Jezdectví: Český skokový pohár Velká cena Martinic a finále Českého skokového poháru
25. 9. Jezdectví: Mistrovství ČR ve voltiži Frenštát
2. 10. Jezdectví: Global Champions League New York
2. 10. Jezdectví: Mistrovství ČR spřežení Těšánky
28. 9. Dostihy: Evropský pohár žokejů
6. 10. Dostihy: Memoriál Harryho Petrlíka
9. 10. Jezdectví: Mistrovství ČR v paravoltiži Hostěnice
12. 10. Dostihy: Stříbrná trofej, Křišťálový pohár - Pardubice
13. 10. Dostihy: Velká pardubická - Pardubice
16. 10. Jezdectví: Cena Eliota
20. 10. Dostihy: Cena zimního favorita, Českomoravská cena - Most
27. 10. Dostihy: 99. Cena prezidenta
28. 10. Dostihy: Velká slušovická steeplechase - Slušovice
6. 11. Dostihy: Klusácký St. Leger
13. 11. Dostihy: Pražský zimní favorit
21. 11. Jezdectví: Global Champions PlayOffs, Praha
22. 11. Jezdectví: Global Champions PlayOffs, Praha
23. 11. Jezdectví: Global Champions PlayOffs, Praha
24. 11. Jezdectví: Global Champions PlayOffs, Praha