Gladišová a Hruška na CSI Wroclaw 2011

Ve dnech 2. – 4. prosince se dvojice našich jezdců – Lenka Gladišová a Jiří Hruška – účastnila CSI** v polské Wroclawi. Jiří Hruška startoval s Radkem a Aristem Z, Lenka Gladišová s Irrasem a Adamem 4. PŘINÁŠÍME VÁM SOUHRN JEJICH VÝSLEDKŮ…
05.12.2011 09:26  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Ilustrační foto Josef Malinovský

AKTUALIZACE 5. 12. 2011:
Lenka Gladišová startovala v páteční soutěži do 130 cm s Adamem 4 i Irrasem. S prvním jmenovaným obdržela 10 tr. bodů, s druhým ještě o jeden bod více a skončila tak na 40., resp. 41. místě. Jiří Hruška s Radkem nastoupil do následující soutěže s výškou překážek 140 cm, v níž jednou chyboval, a to pro něj znamenalo až 31. pozici

Sobotní dvoufázová soutěž do 130 cm dopadla pro Lenku Gladišovou s Irrasem naprosto skvěle, jelikož v dokázala zvítězit. S Adamem 4 měla jedno zaváhání a tak obsadila 31. příčku. Také Jiřímu Hruškovi se dařilo o poznání lépe. Do parkuru na výšce 145 cm nastoupil s Aristem Z, který dokončil bez chyby. Do rozeskakování již nenastoupil a tak se umístil jedenáctý. S Radkem jednou shodil, což mu v důsledku vyneslo 19. místo

V neděli Radek s Jiřím Hruškou nastoupil do finále střední túry na výšce 135 cm. Dvoufázovou soutěž tentokrát absolvoval bez jediné chybičky a mohl se radovat z pěkné 7. příčky. Lenka Gladišová s Adamem 4 také ani jednou neshodila. Rozdíl 4 sekund od Jiřího Hrušky s Radkem byl ovšem na výsledkové listině rozdílem sedmi řádků. Velmi nadějně si vedla naše jezdkyně také s Irrasem. První fázi dokončila bez penalizace, ale v druhé zaznamenala celkem 14 tr. bodů, což byl nejhorší výsledek z postoupivších z úvodní části parkuru (29. místo).

S napětím jsme čekali, jak se bude dařit Jiřímu Hruškovi s Aristem-Z v Grand Prix CSI** Wroclaw (145 cm). V základním parkuru bohužel přišly dvě chyby a naše želízka v ohni dokončila na 17. pozici.

PUBLIKOVÁNO 1. 12. 2011:

Kompletní seznam účastníků najdete ZDE. (Původně byl nahlášen do Wroclawi místo Lenky Gladišové Jan Zwinger.)

Další podrobnosti o závodech se dozvíte na stránkách pořádajícího klubu POD TÍMTO ODKAZEM, příp. můžete sledovat stránku na Facebooku věnovanou této sportovní události.