Deusser si do Hong Kongu dovezl skvělou formu

K zisku dalšího vítězství v Longines Grand Slamu má možná našlápnuto německý jezdec Daniel Deusser. V prosinci vyhrál Grand Prix v Paříži, jež je součástí série. Od 9. do 11. února se účastní dalšího kola v Hong Kongu, kde ovládl páteční vrchol.
10.02.2018 11:45  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB
Hlavní soutěž Grand Prix Hong Kongu je naplánovaná na neděli 11. února, již o dva dny dříve ukázal Daniel Deusser v sedle bělouše Cornet D´Amour, že s ním v Grand Slamu rozhodně musí být počítáno.

V rozeskakování večerní stopadesátky porazil s časem 38,73 o více než dvě sekundy Belgičana Jeroma Gueryho na koni Garfield de Tiji des Templiers. Třetí místo bral Brit Robert Smith s Iltonem.

Longines Grand Slam jsou tři pětihvězdové parkurové závody, jež postupně hostí Paříž, Hong Kong a New York, který vystřídal Los Angeles. Deusser vyhrál Grand Prix v Paříži v prosinci 2017 a může tak být horkým favoritem na zisk Grand Slamu.