Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11A

reklama

Chýle vítězem první Velké ceny Kolína v Hradištku

 28.05.2017 18:46 | AUTOR

Velká cena Kolína zařazení do Českého skokového poháru vůbec poprvé zavítala do Hradištka u Sadské. Na její start se postavilo rovných 50 dvojic, ale jen desetina z nich postupovala do finále s nulou na bodovém kontě. Mezi nimi i Aleš Opatrný!

reklama 12C

 
Opatrný si do Velké ceny Kolína v Hradištku u Sadské přivezl hned dva koně a s oběma postoupil do finále pro nejlepší desítku dvojic. S Apolem byl dokonce v základním kole nejlepší, a tak do vrcholné části nastupoval až jako poslední. Také ve finále s ním měl nejlepší čas ze všech, ale jednou chyboval, což znamenalo propad na třetí příčku. 
 
Druhý byl Jiří Skřivan na Flying Star 1, který základní parkur dokončil s jedním trestným bodem. V důsledku však tento bod neměl na pořadí žádný vliv, neboť čas měl Skřivan pomalejší, než pozdější vítěz Jan Chýle v sedle Cool Paradise. Ten jako jediný dokázal dokončit celou soutěž bez penalizace.
 
Podrobnější informace přineseme v tiskové zprávě! Kompletní výsledky najdete v záznamu závodů - viz odkaz níže...


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace