reklama 11C

reklama

Čeští koně odcestovali na WEG 2018 do Tryonu

 08.09.2018 20:35 | AUTOR

ikonka

V sobotu 8. září odcestovala většina nahlášených českých koní do amerického Tryonu na Světové jezdecké hry. První zastávkou bude letiště v belgickém Lutychu, odkud odlétají všichni koně z Evropy. Voltižní kůň Patriot cestuje se starokladrubáky…

reklama 12C

 
Patriot se z Albertovce nejprve přesunul do Národního hřebčína Kladruby nad Labem, kde byl v sobotu kolem 18. hodiny přeložen na kamion s pěticí starokladrubských běloušů Jiřího Nesvačila juniora. 
 
Klisna Dominique paradrezurní jezdkyně Anastasji Vištalové na letiště v Lutychu cestuje samostatně. Quimero M parkurového reprezentanta Ondřeje Zváry odjede až ve středu. Podrobnosti o jeho přípravách na WEG přineseme v úterý od 14.00 hodin v živém on-line rozhovoru na EquiTV.cz. 
 
Na www.equitv.cz jsou nyní dostupné záznamy předešlých on-line rozhovorů s ostatními českými jezdci účastnícími se WEG 2018 v Tryonu.
 
Foto Andrea Videnková


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace