Sledujte živě na EquiTV.cz: 27. 11. Zimní jezdecký pohár v Královicích
reklama 11A

reklama

Aleš Daněk ovládl Summer Jumping Festival

 15.07.2018 17:32 | AUTOR

ikonka

Pětidenní mítink Summer Jumping Festival zakončila v neděli 15. července ve Zduchovicích soutěž stupně T**. V této generálce před blížícím se mistrovství České republiky nenašel přemožitele Aleš Daněk…

reklama 12A

Zlatým hřebem tohoto zduchovického mítinku byla soutěž stupně T**. Na překážkách vysokých 150 cm se představilo celkem pět dvojic, které tak využily poslední šanci okusit takto náročný parkur před plánovaným mistrovství České republiky v pořádajícím areálu.

Ani jedné dvojici se nepodařilo vypořádat se s nástrahami náročného parkuru bez trestných bodů. Na vítězství stačil výsledek Aleše Daňka, který v sedle Chestera 92 počítal dvě chyby a dva trestné body za překročení stanoveného času.

Další dvě příčky si rozebraly dvojice se shodným počtem dvanácti trestných bodů. Lepší čas ale rozhodl o druhém místě pro dvojici Václav Staněk a Quatemal. Elitní trio na stupních vítězů uzavřel Miloslav Příhoda v sedle Clear Jolie.

O medaile v rámci republikového šampionátu budou senioři a mladí jezdci bojovat ve Zduchovicích v termínu 26. - 29. července.

Kompletní výsledkové listiny najdete v záznamu závodů - viz odkaz níže... 

Foto: Patricie Mazuchováreklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace