Ať už jste na cestách, doma, nebo na koni, poslouchejte nové EquiRadio
reklama 11B

reklama

Žokej Jaromír Šafář se vrací do Brém, angažoval ho trenér Haustein

 03.09.2020 14:10 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

Trojnásobný šampion českých rovinových jezdců Jaromír Šafář bude opět působit v německých Brémách. Jako svou stájovou dvojku ho angažoval Werner Haustein, který v centrále Mahndorf připravuje 25 koní. Informaci přinesl server Galopponline.de.

reklama 12A

Pro Šafáře je to již druhé trvalé angažmá v Německu. Již předloni pracoval pro trenéra Pavla Vovčenka a podařilo se mu získat dvě vítězství v listed. V letošní sezoně má na kontě dvě vítězství v Pardubicích a Slušovicích, jednou se prosadil v Bratislavě.

Jeho největšími úspěchy ve střední Evropě zůstávají triumfy v Českém a Slovenském derby 2015 na hnědákovi Touch Of Geniusovi.

 

Foto: Ivan KrejzaK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace