Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11C

reklama

Změny v Jockey Clubu: Pecka zvolen do Prezidia, Horák je členem Rady

 29.08.2020 19:40 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

Novým členem Prezidia Jockey Clubu ČR se stal Martin Pecka z Chuchle Areny Praha. V užším vedení dostihové autority nahradil jako zástupce pořadatelů Ivana Janatku, který se rozhodl rezignovat, uvádí se v zápisu ze srpnového zasedání Rady JC ČR.

reklama 12C

K personální změně došlo i ve složení Rady JC ČR. Po odchodu majitele a chovatele Stanislava Chudáčka k 30. červnu je členem Rady za Českou asociaci steeplechase (ČASCH) MVDr. František Horák.K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace