ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11A

reklama

Zlatou podkovu v Těšánkách vede s výrazným náskokem Benediktová

 01.05.2022 00:40 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

V sobotu 30. dubna odstartoval v Těšánkách 57. ročník seriálu Zlatá podkova ve všestrannosti. Vedení se ujala po drezuře a skocích Kateřina Benedyktová s klisnou Derylyn, která má aktuálně 37,36 bodů. Další dvě účastnice na ni ztrácí devět bodů.

reklama 12D

 
Na druhém místě je ve Zlaté podkově po prvním soutěžním dni v Těšánkách Simona Bozděchová a Lexon, třetí pak Radka Synková s A Cruyffem. Obě mají přes 46 bodů. 
 
Ve stříbrné podkově se daří Janu Holecovi se Sagirou-K, vede však jen o půl bodu před Kateřinou Benediktovou s koněm Laidalem. 
 
Vedoucím jezdcem v Bronzové podkově jej Kristýna Přikrylová na valachovi Lowenovi. V Křišťálové podkově se drží pod hranicí 30 bodů Nikol Raidová se Santinusem, a díky tomu vede tuto novou soutěžní kategorii, která byla zařazena do seriálu od letošního roku.
 
Závody vyvrcholí v neděli 1. května divácky velmi atraktivní terénní zkouškou.
 
Foto: Marcel Runštuk


Sledujete novinky o koních, jezdectví a dostizích na Jezdci.cz a pouštíte si pravidelně vysílání EquiTV.cz a EquiRadia.cz? Máme pro vás novinku - spouštíme Fancluby Jezdci.cz a EquiTV.cz EquiRadio.cz, jejichž prostřednictvím můžete podpořit další existenci našeho zpravodajství.

Zaplacením ročního nebo půlročního příspěvku umožníte, aby veškerý redakční obsah s výjimkou bonusů pro členy fanclubu zůstal nadále volně přístupný všem uživatelům a přímo se tak budete podílet i na propagaci všech koňských sportovních disciplín. Zároveň dostanete přednostní přístup k velké části našich materiálů, které si můžete přečíst v časovém předstihu, pravidelnou možnost získat různé slevy na zboží našich partnerů a účast v soutěžích o ceny.

Roční členství ve Fanclubu Jezdci.cz stojí 600 Kč, půlroční příspěvek je 300 Kč. Pokud chcete být členem obou fanklubů Jezdci.cz i EquiTV.cz, můžete využít zvýhodněnou variantu 1000 Kč (roční) a 500 Kč (půlroční). Další podrobnosti najdete na tomto odkazu.

Newsletter a komunity na síti

Kromě největšího českého serveru o koních Jezdci.czinternetové televize EquiTV a stále populárnějšího EquiRadia pro vás připravujeme i pravidelný newsletter Jezdecký zpravodaj, který jednou týdně shrnuje vše podstatné z koňského dění a každý pátek ho doručujeme přímo do vašeho e-mailu.

K odběru toho nejlepšího z našeho zpravodajství se můžete přihlásit ZDE!

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace