Ať už jste na cestách, doma, nebo na koni, poslouchejte nové EquiRadio
reklama 11D

reklama

Zimní jezdecký pohár 2021 neproběhne. SK Artego se však ještě nevzdává

 01.03.2021 14:30 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Asi nikoho již nepřekvapí informace, že se seriál halových závodů Zimní jezdecký pohár v roce 2021 vůbec neuskuteční. Pořadatelé do poslední chvíle doufali, že proběhne alespoň jeho skoková část a jedny vozatajské závody.

reklama 12B
 
Bohužel, prodloužením nouzového stavu do 28. března se definitivně zpečetilo, že se Zimní jezdecký pohár konat nemůže. 
 
„Stále zůstávalo ve hře, že se odjedou troje skokové závody – dvě kvalifikace a finále ve Slatiňanech. Slatiňany zároveň měly hostit alespoň jeden jediný vozatajský mítink. Mělo jít však právě o víkend, do kdy byl prodloužen nouzový stav – tj. 27. a 28. března,“ konstatoval Josef Malinovský z Jezdeckého klubu Jezdci.cz, který je vyhlašovatelem seriálu.
 
Zástupci SK Artego, kteří jsou tradiční pořadatelé skokových závodů zařazených do Zimního jezdeckého poháru, se však stále nevzdávají myšlenky uspořádat alespoň jeden halový mítink v této zimní sezoně a snaží se získat výjimku pro jeho organizaci při splnění mimořádných protiepidemických opatření – vč. možnosti testování účastníků přímo v dějišti závodů. 
 
Ilustrační foto Kateřina Návojová (archiv Jezdci.cz)


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace