ŽIVĚ na EquiTV: 30. 10. volnost Svržno, dostihy Most, klusáci Chuchle
reklama 11C

reklama

Zduchovické finále seriálu Channel Star pro pony jezdce má své vítěze

 18.09.2021 18:05 | AUTOR: Denisa Vegrichtová

ikonka

Od 16. do 19. září probíhá ve Zduchovicích Memoriál Miloslava Perníčka. V rámci těchto závodů probíhá i finále seriálu Channel Star, který pro pony jezdce vyvrcholil již v sobotu. V kategorii Pony Big Tour nejvíce bodů nasbírala Martina Rydrychová.

reklama 12B

Ve Zduchovicích se koná od 16. do 19. září Memoriál Miloslava Perníčka. Jedou se dvě dvoukolové soutěže. Jedna pro pony a jedna pro velké koně. Dotace těchto dvou soutěží činí 150 000 Kč. V rámci závodů probíhá i finále seriálu Channel Star. Body bylo možné sbírat na čtyřech zduchovických závodech. Pony kategorie skončily již v sobotu a jezdci si přebrali svá ocenění.
 
V nejnižší kategorii Pony Small Tour zvítězila Andrea Rajchmanová se ziskem 104 bodů. Za ní se umístila Kateřina Karásková, která nasbírala 92 bodů. Třetí místo vybojovala Simona Píšová s celkem 88 body. Čtvrtou příčku obsadila Marie Maláková a do elitní pětky se probojovala i Karolína Hajšmanová. 
 
Pony Middle Tour ovládla Adriana Hakrová, která bodovala ve všech čtyřech kolech seriálu. Se ziskem 113 bodů zvítězila. O dvacet bodů méně nasbírala Anežka Merunková, což stačilo na druhou příčku. Na třetí stupínek se vyhoupla Naila Younis se ziskem 67 bodů. Čtvrtá skončila Anna Rajchmanová a pátou příčku obsadila Lucie Mikešová.
 
V kategorii nejvyšší, Pony Big Tour, vyhrála Martina Rydrychová. Ze třech kol si odnesla 132 bodů a s velkým náskokem zvítězila. Druhé místo obsadil Vítek Sommer, který získal 84 bodů. O pouhý jeden bod méně měla Rozálie Sovová, a tak se musela spokojit s místem třetím. Čtvrtá skončila Sarah Dajbychová a dekorování se zúčastnila i Nela Vejvodová na místě pátém. 
 
V neděli se budou dekorovat i kategorie jezdců na velkých koních. Jedná se o dvě kategorie – Children a Junior, v nichž mají jezdci ještě možnost sbírat body v nedělních soutěžích. V neděli se také pojedou druhá kola Memoriálu Miloslava Perníčka.
 
Foto: Denisa Vegrichtová


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace