Ať už jste na cestách, doma, nebo na koni, poslouchejte nové EquiRadio
reklama 11D

reklama

Zduchovice odtajnily kalendář 2021. Bohatý, ale bez halových závodů

 16.11.2020 22:37 | AUTOR

ikonka

Jezdecké centrum Resort Zduchovice již má finální podobu kalendáře akcí pro sezonu 2021. Ta začne nezvykle až v dubnu, a tak zcela budou chybět halové závody. Naopak nabídne hned dvoje mezinárodní klání: CSI2* (3. – 6. 6.) a CSIO (1. – 4. 7.).

reklama 12A

 
Po pěti letech se vrací do Zduchovic mistrovství České republiky v drezuře (11. – 15. 8.) a nebude chybět ani již tradiční národní šampionát pony ve skocích a v drezuře (17. – 22. 8.).
 
Prvně proběhne na zduchovickém kolbišti oblastní mistrovství Středočeské oblasti ve skocích, a to od 5. do 8. 8. V roce 2021 se bude konat i dvanáctý ročník oblíbeného seriálu CHANNEL STAR a novinkou pro nadcházející sezonu bude seriál Z-RIDERS TOUR.
 
Zdroj: FB Jezdecké centrum Resort Zduchovice


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace