EquiTV ŽIVĚ: dostihy, chladnokrevníci, paravoltiž, working equitation
reklama 11B

Zduchovice chystají na rok 2022 osmnáct akcí. Dvě budou mezinárodní

 29.11.2021 17:19 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Jeden z nejaktivnějších pořadatelů jezdeckých závodů v České republice zveřejnil kompletní termínovou listinu na rok 2022. V Jezdeckém centru Zduchovice se příští sezonu uskuteční od dubna do října hned osmnáct akcí, z toho dvě budou mezinárodní.

reklama 12A

 
První mezinárodní skokové závody ve Zduchovicích proběhnou příští rok již během čtvrtého měsíce. CSIO pro děti, juniory a mladé jezdce je naplánované na 20. až 24. dubna. Předcházet jim budou dva národní mítinky v rámci Z-Riders Tour a Channel Star. 
 
Zmíněné zduchovické série jsou naplánované i na květen. Šestý měsíc pak otevře další mezinárodní klání s nejvyšší kategorií CSI2*. Vypsané budou i jednohvězdičkové závody, vč. soutěží pro mladé koně. 
 
Do resortu u Kamýku nad Vltavou hned třikrát zavítají drezurní jezdci. Poprvé to bude 10. až 12. června, poté 22. až 24. července a do třetice 23. až 25. září. Drezura bude také součástí mistrovství ČR pony, které se v tomto areálu koná každoročně v srpnu.
 
Zduchovice jsou již několik let členem Asociace Český skokový pohár. Tento seriál budou hostit v polovině července. Druhý zářijový týden proběhne druhý ročník Memoriálu Miloslava Perníčka. Posledními závody sezony 2022 bude Z-Riders Tour od 20. do 23. října.
 
Ilustrační foto: Josef Malinovský
Grafika: Jezdecké centrum Resort Zduchovice


Sledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE