NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11C

reklama

Závody CSI2*-W Prague Arena a CSIO3* Prague Cup dostaly výjimku od MZ

 13.04.2021 14:45 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Konání dvou mezinárodních parkurových závodů na přelomu dubna a května již snad nic nestojí v cestě. Pořadatelé mítinků CSI2*-W Prague Arena a CSIO3* Prague Cup v úterý 13. dubna obdrželi výjimku od NSA a ministerstva zdravotnictví ČR.

reklama 12D
 
„S potěšením jsme dnes přijali výjimku ze zákazu pořádání hromadných akcí od Národní sportovní agentury a ministerstva zdravotnictví České republiky pro oboje mezinárodní závody v Chuchle Areně Praha,“ uvedla v úterý odpoledne ředitelka těchto sportovních událostí Markéta Šveňková.
 
První čtyřdenní závody CSI2*-W Prague Arena, které jsou zařazeny do série Světového poháru Mezinárodní jezdecké federace (FEI), proběhnou od 29. dubna do 2. května a účastníci se na ně mohou prostřednictvím národních federací hlásit již od pátku. Veškeré informace k této akci jsou publikované na adrese www.csi-praguearena.com.
 
Druhý mítink CSIO3* Prague Cup pořádaný Czech Equestrian Teamem naváže hned v následujícím týdnu od 5. do 9. května. „Předpokládáme, že FEI entry systém by měl být zpřístupnět během dneška či zítřka,“ doplnila Markéta Šveňková. Podrobnosti o těchto závodech najdete na webu www.csiopraha.cz
 
Foto Tomáš Holcbecher


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace