NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11B

reklama

Závodisko Bratislava vypsalo čtyři mítinky, derby se poběží 3. října

 21.08.2020 12:05 | AUTOR: Martin Cáp

ikonka

Závodisko Bratislava vypsalo další čtyři mítinky mezi 19. zářím a 31. říjnem. Znamená to, že se na Slovensku letos odběhne deset dostihových dnů. Slovenské derby je plánováno na sobotu 3. října.

reklama 12C
Jak ve svém pátečním vydání informoval deník Šport, Závodisko Bratislava pokryje nově vypsané dostihy ze svých zdrojů a s přispěním Slovenského svazu chovatelů a majitelů anglického plnokrevníků.
 
Slovenské derby, které se loni běželo o 55 000 eur, bude dotováno částkou 20 000 eur. Zbylé klasické dostihy se běžely o 8000 eur. Nejbohatší dostih letošní slovenské sezony se vyhnul termínovému souběhu s jinými velkými mítinky v regionu. 13. září se koná rakouské derby v Ebreichsdorfu, na poslední zářijový víkend je naplánovaný dvoudenní mezinárodní mítink s Evropským pohárem žokejů v Chuchle Areně Praha a druhá říjnová neděle je tradiční termín Velké pardubické.
 
Šport připomíná, že letos byly na Slovensku zcela zrušeny provinční mítinky na menších drahách, přerušena byla i tradice červnového mítinku Turf Gala. Oproti původním plánům před pandemií onemocnění Covid-19 se nakonec uskuteční polovina dostihových dnů.
 
Vedením Závodiska Bratislava byl po červencovém odchodu ředitele Tomáše Zajace dočasně pověřen vedoucí úseku dostihového provozu Ján Valtýni.
 
 
Ilustrační foto: Bohumil Křižan, Jockey Club ČR


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace