ŽIVĚ dostihy, working equitation, klusáci, chladnokrevníci, paravoltiž
reklama 11C

Závěr sobotního CSI Olomouc s českou hymnou. Zajistila ji Anna Abtová

 29.08.2020 19:43 | AUTOR |
VIDEO

ikonka

I v sobotu jsme v závěru dne slyšeli při CSI Olomouc českou hymnu. Postarala se o ni Anna Abtová. Ve finálové soutěži Elite Tour na parkuru 115 centimetrů vysokém sedlala klisnu Locita. S tou obě fáze dokončila jako jediná bezchybně.

reklama 12B

 
Na startu finálové soutěže Elite Tour se sešlo patnáct účastníků a dařilo se Čechům. Dekorované příčky totiž obsadily pouze české dvojice. 
 
Nejlepší výkon podala Anna Abtová, která s klisnou Locita dokončila bezchybně obě fáze parkuru, v té druhé dosáhla na čas 26,02 vteřiny. 
 
Druhou příčku si zajistila jednou chybou v druhé fázi Michaela Hasnedlová s klisnou Capri FZ. Elitní trio s 6 trestnými body z druhé fáze uzavřela Rozálie Pichrtová se zkušenou klisnou Šejna 1. 
 
Startovní a výsledkové listiny naleznete na webu pořadatele s adresou www.csiolomouc.cz. Sledujte také během všech pěti dnů on-line přenos
 
 


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE