reklama 11B

reklama

Zahájení v Peelbergenu vyšlo Čechům skvěle. Štětina vyhrál s Kannarcem

 04.06.2021 09:05 | AUTOR: Josef Malinovský |
AKTUALIZOVÁNO

ikonka

Výborný úvod mezinárodních skokových závodů CSIO3*, CSI1* a CSIYH1* v nizozemském Peelbergenu měli čeští reprezentanti. Jan Štětina vyhrál v soutěži do 110/120 centimetrů pro 5 a 6leté koně s šestiletým hřebcem Kannarcem.

reklama 12A
 
Ve čtvrteční soutěži 5 a 6letých koní se při CSIYH1* v Peelbergenu dařilo i Tereze Veselé na šestiletém valachovi Kosmosovi, s nímž obsadila osmou příčku. Se sedmiletým Jaguarem pak na parkuru do 130 centimetrů skončila pátá a ve stejně náročné páteční ranní soutěži obsadila osmý řádek výsledkovlé listiny.
 
V TOP10 skončil ve dvoufázové soutěži CSI1* do 125 centimetrů Filip Doležal. Na klisně Kyren dokončil po čistém výkonu osmý. 
 
Výsledky soutěží CSI1* a CSIYH1* v Peelbergenu najdete POD TÍMTO ODKAZEM
 
Informační servis ze soutěží kategorie CSIO3* najdete TADY
 
Foto: Sportfot
Zdroj: Equestrian Centre de Peelbergen


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace